Dan odprtih vrat in noč čarovnic

Vabimo vas na dan odprtih vrat, ki ga organiziramo v soboto, 29. oktobra 2011, med 14 in 19 uro v gasilskem domu v Prožinski vasi.

Predstavili vam bomo dejavnost društva, opremo in prikazali rokovanje z gasilnikom. Po posebno ugodni ceni boste lahko tudi kupili gasilnik, katerega vam bo ponudilo podjetje Spojka iz Prožinske vasi.

N O Č   Č A R O V N I C

za vse otroke

sobota, 29. oktobra 2011 ob 17 uri

pred gasilskim domom, za vse mlade člane društva in tudi ostale otroke iz naših krajev!

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Have any Question or Comment?