Božiček vabi na predstavo Neučakani škratje

VSI OTROCI, MALI IN VELIKI,

VLJUDNO VABLJENI NA

BOŽIČNO-NOVOLETNO SREČANJE S KRATKO IGRO:

»NEUČAKANI ŠKRATJE«

V SOBOTO, 20.12.2014

OB 18:00 URI

GASILSKI DOM PROŽINSKA VAS

Tudi letos bo Božiček s seboj prinesel dovolj veliko vrečo daril za vse otroke, katerih udeležbo boste starši prijavili  najkasneje do dne ­­16.12.2014 na tel. št. 041 425 062 (Maja). Kot vsako leto, bomo tudi tokrat veseli vašega prispevka (za vsakega prijavljenega otroka), katerega boste lahko oddali ob prihodu v gasilski dom.

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

• Operativne delavnice za članice
    Skladno s programom dela se bodo v nedeljo, 10. novembra 2019, ob 9.00 pri gasilskem domu v Škofji vasi izvedle operativne delavnice za članice. Udeležba na delavnicah je v gasilski zaščitni opremi. Društva morajo sporočiti število udeleženk na GZ Celje najkasneje do petka, 8. 11. 2019, do 8.00.
  • Rezultati - regijska tekmovanja, popravek in opravičilo
    V priponkah so objavljeni rezultati z regijskih gasilskih tekmovanj mladine, članov in starejših gasilcev ter popravek za kategorijo članov A in opravičilo.
  • Regijsko tekmovanje
    V priponkah sta objavljena časovni razpored nastopa tekmovalnih enot in navodila tekmovalnim enotam, ki nastopajo na regijskih tekmovanjih 19. in 20. 10. 2019, v Slovenskih Konjicah.
  • Vabilo - seja Komisije za članice
    Seja Komisije za članice bo v torek, 8. oktobra 2019, ob 18. uri v prostorih GZ Celje. Na sejo so poleg članic komisije vabljene tudi predstavnice članic vseh PGD GZ Celje.
  • Mesec požarne varnosti
    V priponki je objavljeno obvestilo glede aktivnosti v mesecu varstva pred požari. Letošnja tematika je namenjena požarni varnosti v večstanovanjskih objektih. Povezava do informacij in letakov na spletni strani GZ Slovenije http://www.gasilec.net/oktober-mesec-pozarne-varnosti/4 Obvestilo je bilo skupoaj z obrazcem (poročilom) poslano vsem PGD GZ Celje. Rok za oddajo poročila je najkasneje do 16. 11. 2019.