Božiček vabi na predstavo Neučakani škratje

VSI OTROCI, MALI IN VELIKI,

VLJUDNO VABLJENI NA

BOŽIČNO-NOVOLETNO SREČANJE S KRATKO IGRO:

»NEUČAKANI ŠKRATJE«

V SOBOTO, 20.12.2014

OB 18:00 URI

GASILSKI DOM PROŽINSKA VAS

Tudi letos bo Božiček s seboj prinesel dovolj veliko vrečo daril za vse otroke, katerih udeležbo boste starši prijavili  najkasneje do dne ­­16.12.2014 na tel. št. 041 425 062 (Maja). Kot vsako leto, bomo tudi tokrat veseli vašega prispevka (za vsakega prijavljenega otroka), katerega boste lahko oddali ob prihodu v gasilski dom.

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

• Časovnica - regijska orientacija
    V priponki je objavljen časovni razpored nastopa tekmovalnih ekip na regijskem tekmovanju v gasilski orientaciji, ki bo v nedeljo, 23. junija 2019, v Zrečah. Otvoritev in zaključek tekmovanja sta na parkirišču pred gasilskim domom PGD Zreče. Otvoritve, ki bo ob 7.30, se mora udeležiti prvih 15 nastopajočih ekip.
  • Rezultati - tekmovanje GZ Celje
    V priponki so objavljeni rezultati s tekmovanja GZ Celje, ki je bilo v soboto, 8. junija 2019 in v nedeljo, 9. junija 2019, v Škofji vasi. Prve tri enote iz vsake kategorije se udeležijo regijskega tekmovanja, ki bo na območju GZ Slovenske Konjice.
  • Seja Poveljstva GZ
    7. seja Poveljstva GZ Celje bo v sredo, 12. junija 2019, ob 19.00 v prostorih PGD Ljubečna.
  • Časovnica tekmovanja
    V priponki je objavljen časovni razpored nastopa tekmovalnih enot na tekmovanju GZ Celje, ki bo 8. in 9. 6. 2019, v Škofji vasi.
  • Rezultati tekmovanja - st. gasilke, st. gasilci
    V priponki so objavljeni rezultati tekmovanja starejših gasilk in gasilcev GZ Celje, ki je bilo 26. 5. 2019, na Teharjah.