Za pomoč pokličite 112 | E-pošta: info@pgdprozin.si

Naš prosti čas za vašo varnost

Kviz mladine GZ Celje 2016


Tekmovanje v kvizu gasilske mladine GZ Celje je potekal 5.marca v prostorih Osnovne šole Lava. Tekmovanje je potekalo v treh kategorijah – pionirji, mladinci in gasilci pripravniki. Sodelovalo je 49 ekip – 19 ekip pionirjev, 24 mladinskih ekip in 6 ekip pripravnikov. Vse enote so se pomerile v šestih temah – “Drži – ne drži”, prva pomoč, preventiva, gasilska znanja od 5 proti 0, štafetno vezanje vozlov in gasilskih spretnostih.

Kviz GZC 2016 udeleženci
Udeleženci kviza mladine GZ Celje 2016

 

Naše društvo se je udeležilo tekmovanja s petimi ekipami pionirjev in tremi ekipami mladincev skupaj z mentorji. Ekipe pionirjev so zasedle 19., 13., 10., 5. in 2.mesto, mladinci 6., 4. in 1.mesto. Tako sta se ekipi pionirjev in mladincev uvrstili na regijsko tekmovanje v kvizu, katero bo potekalo v nedeljo, 13. marca, v prostorih Osnovne šole Vitanje.

Želimo jim veliko športne sreče in čim boljšo uvrstitev.

 

Kviz GZC 2016
Udeleženci kviza s predsednikom GZ Celje in ravnateljico OŠ Lava

 

Kviz GZ Celje pionirji
Ekipa pionirjev dosegla 2.mesto

 

Ekipa pionirk dosegla 1.mesto
Ekipa pionirk dosegla 1.mesto

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

DONIRAJTE

Donacija 2014

DOHODNINA

Postani naš član

Želiš postati član našega društva? Želiš pomagati drugim in s svojim prostovoljnim delom prispevati k razvoju društva? Izpolni pristopno izjavo.

Dogodki

Grafični prikaz dogodkov

Meteo

Facebook

RSS Gasilska zveza Slovenije

RSS GZ Celje

 • Časovnica - regijska orientacija
  V priponki je objavljen časovni razpored nastopa tekmovalnih ekip na regijskem tekmovanju v gasilski orientaciji, ki bo v nedeljo, 23. junija 2019, v Zrečah. Otvoritev in zaključek tekmovanja sta na parkirišču pred gasilskim domom PGD Zreče. Otvoritve, ki bo ob 7.30, se mora udeležiti prvih 15 nastopajočih ekip.
 • Rezultati - tekmovanje GZ Celje
  V priponki so objavljeni rezultati s tekmovanja GZ Celje, ki je bilo v soboto, 8. junija 2019 in v nedeljo, 9. junija 2019, v Škofji vasi. Prve tri enote iz vsake kategorije se udeležijo regijskega tekmovanja, ki bo na območju GZ Slovenske Konjice.
 • Seja Poveljstva GZ
  7. seja Poveljstva GZ Celje bo v sredo, 12. junija 2019, ob 19.00 v prostorih PGD Ljubečna.
 • Časovnica tekmovanja
  V priponki je objavljen časovni razpored nastopa tekmovalnih enot na tekmovanju GZ Celje, ki bo 8. in 9. 6. 2019, v Škofji vasi.
 • Rezultati tekmovanja - st. gasilke, st. gasilci
  V priponki so objavljeni rezultati tekmovanja starejših gasilk in gasilcev GZ Celje, ki je bilo 26. 5. 2019, na Teharjah.