Za pomoč pokličite 112 | E-pošta: info@pgdprozin.si

Naš prosti čas za vašo varnost

Kviz mladine GZ Celje 2016


Tekmovanje v kvizu gasilske mladine GZ Celje je potekal 5.marca v prostorih Osnovne šole Lava. Tekmovanje je potekalo v treh kategorijah – pionirji, mladinci in gasilci pripravniki. Sodelovalo je 49 ekip – 19 ekip pionirjev, 24 mladinskih ekip in 6 ekip pripravnikov. Vse enote so se pomerile v šestih temah – “Drži – ne drži”, prva pomoč, preventiva, gasilska znanja od 5 proti 0, štafetno vezanje vozlov in gasilskih spretnostih.

Kviz GZC 2016 udeleženci
Udeleženci kviza mladine GZ Celje 2016

 

Naše društvo se je udeležilo tekmovanja s petimi ekipami pionirjev in tremi ekipami mladincev skupaj z mentorji. Ekipe pionirjev so zasedle 19., 13., 10., 5. in 2.mesto, mladinci 6., 4. in 1.mesto. Tako sta se ekipi pionirjev in mladincev uvrstili na regijsko tekmovanje v kvizu, katero bo potekalo v nedeljo, 13. marca, v prostorih Osnovne šole Vitanje.

Želimo jim veliko športne sreče in čim boljšo uvrstitev.

 

Kviz GZC 2016
Udeleženci kviza s predsednikom GZ Celje in ravnateljico OŠ Lava

 

Kviz GZ Celje pionirji
Ekipa pionirjev dosegla 2.mesto

 

Ekipa pionirk dosegla 1.mesto
Ekipa pionirk dosegla 1.mesto

DONIRAJTE

Donacija 2014

DOHODNINA

Postani naš član

Želiš postati član našega društva? Želiš pomagati drugim in s svojim prostovoljnim delom prispevati k razvoju društva? Izpolni pristopno izjavo.

Dogodki

Grafični prikaz dogodkov

Meteo

Facebook

RSS Gasilska zveza Slovenije

RSS GZ Celje

 • Pravilnik o postopkih in ukrepih za zavarovanje osebnih podatkov
  Na povezaviPravilnik o varstvu in zavarovanju OP GZ Celje je objavljen Pravilnik o postopkih in ukrepih za zavarovanje osebnih podatkov GZ Celje, ki ga je sprejela Skupščina GZ Celje na svoji 64. redni seji 29. marca 2019.
 • Tekmovanje v gasilski orientaciji
  Tekmovanje GZ Celje v gasilski orientaciji bo potekalo 11. maja 2019, v okolici OŠ Šmartno v Rožni dolini. Tekmovanje bo potekalo še po GŠTD 2013, tako kot je po državnem razpisu. Tekmovanje je v Vulkanu že odprto za prijave, rok za prijave je najkasneje do 6. maja 2019, do 12.00. Poleg tekmovalcev je potrebno v […]
 • Tekmovanje GZ Celje
  Tekmovanje GZ Celje bo potekalo: - za starejše gasilke in gasilce - 26. 5. 2019, dopoldan, na vadbenem poligonu PGD Teharje na Teharju; - za pionirje, pionirke, mladince in mladinke - 8. 6. 2019, popoldan, na vadbenem poligonu PGD Škofja vas v Škofji vasi; - za člane in članice - 9. 6. 2019, dopoldan, na […]
 • Kulinarična delavnica
  Komisija za članice bo skladno s programom dela v četrtek, 11. aprila 2019, ob 17. uri izvedla kulinarično delavnico (peka potic).  Delavnica bo potekala pri članici PGD Babno, v Medlogu 43, Celje.Material za izdelavo potic bo zagotovila GZ Celje. Rok za prijavo je 9. 4. 2019, do 12.00. Obvestilo, z navedeno lokacijo delavnice, je bilo […]
 • Glasovanje - Naj PGD
  Na akcijo Naj prostovoljno gasilsko društvo se je prijavilo: iz Celjske regije PGD Nova Cerkev, iz SŠ regije PGD Braslovče. Obe društvi sta se v svoji skupini uvrstili med pet finalistov za naj PGD. Glasujete na povezavi http://promo.delo.si/gasilskodrustvo, najprej glasujete v 1. skupini za PGD Nova Cerkev, nato v 2. skupini za PGD Braslovče. Glasovanje […]