Dan odprtih vrat 2016

VABIMO VAS NA

dan odprtih vrat v gasilski dom Prožinska vas

v nedeljo, 23.10.2016 od 14. do 18. ure

cropped-Gasilsi-dom-okt-2016-1.jpg

Ogledali si boste lahko naše nove prostore, naši mladi vam bodo pokazali svoje veščine, prikazali vam bomo gašenje z ročnimi gasilniki, vas seznanili z novimi zahtevami glede javljalnikov ogljikovega monoksida, ki bodo obvezni od 1.1.2017 ter osnovnimi postopki oživljanja in uporabo avtomatskega defibrilatorja.

Časovnica predstavitev
14:30 Prikaz gašenja z ročnim gasilnikom
15:00 Predavanja javljalniki CO in osnove oživljanja
15:30 Prikaz gašenja z ročnim gasilnikom
16:00 Prikaz aktivnosti – otroci
16:30 Prikaz gašenja z ročnim gasilnikom
17:00 Predavanja javljalniki CO in osnove oživljanja

sanitarije-prenova-2016garaža-tla-nova

• 2. seja Upravnega odbora
    2. seja Upravnega odbora GZ Celje bo v torek, 3. julija 2018, ob 19. uri v ulilnici PGE Celje. Vabilo in gradivo za sejo je bilo vabljenim poslano po e-pošti.
  • Obvestilo - izlet mladine
    V priloženem obvestilu so za udeležence izleta v Kamp Menina v Varpolju 16. 6. 2018, navedeni podatki glede odhoda, prihoda, razporeditvi otrok po avtobusih in urnik dejavnosti.
  • Rezultati - člansko tekmovanje
    V priponki so objavljeni rezultati s članskega tekmovanja GZ Celje.
  • Rezultati - tekmovanje mladine
    V priponki so objavljeni rezultati pokalnega gasilskega tekmovanja mladine in tekmovanja mladine GZ Celje.
  • Seja Poveljstva GZ
    2. seja Poveljstva GZ Celje bo v torek, 12. junija 2018, ob 19.15 v prostorih gasilskega doma PGD Trnovlje. Vabilo je bilo vabljenim poslano po e-pošti.