Predstavitev gasilcev učencem OŠ Kompole

Na mladih svet stoji. Tega se zavedamo tudi v našem društvu, zato veliko vlagamo tudi v našo mladino. Veliko vlogo pri tem imajo naši mentorji.

Vsako leto se predstavimo tudi otrokom, ki obiskujejo vrtec in prve tri razrede OŠ Kompole. Otroci so veseli, saj nekateri prvič stopijo v stik za gasilci in opremo, malce starejši pa so ponosni, saj so nekateri že naši mladi člani in tako lahko svojim vrstnikom pokažejo, kaj že znajo. Še naprej se bomo trudili in na naše mlade prenašali naše znanje in izkušnje.

Nekaj utrinkov z letošnjega obiska vam predstavljamo na spodnjih slikah.

OŠ Kompole 2016

• 2. seja Upravnega odbora
    2. seja Upravnega odbora GZ Celje bo v torek, 3. julija 2018, ob 19. uri v ulilnici PGE Celje. Vabilo in gradivo za sejo je bilo vabljenim poslano po e-pošti.
  • Obvestilo - izlet mladine
    V priloženem obvestilu so za udeležence izleta v Kamp Menina v Varpolju 16. 6. 2018, navedeni podatki glede odhoda, prihoda, razporeditvi otrok po avtobusih in urnik dejavnosti.
  • Rezultati - člansko tekmovanje
    V priponki so objavljeni rezultati s članskega tekmovanja GZ Celje.
  • Rezultati - tekmovanje mladine
    V priponki so objavljeni rezultati pokalnega gasilskega tekmovanja mladine in tekmovanja mladine GZ Celje.
  • Seja Poveljstva GZ
    2. seja Poveljstva GZ Celje bo v torek, 12. junija 2018, ob 19.15 v prostorih gasilskega doma PGD Trnovlje. Vabilo je bilo vabljenim poslano po e-pošti.