Predstavitev gasilcev učencem OŠ Kompole

Na mladih svet stoji. Tega se zavedamo tudi v našem društvu, zato veliko vlagamo tudi v našo mladino. Veliko vlogo pri tem imajo naši mentorji.

Vsako leto se predstavimo tudi otrokom, ki obiskujejo vrtec in prve tri razrede OŠ Kompole. Otroci so veseli, saj nekateri prvič stopijo v stik za gasilci in opremo, malce starejši pa so ponosni, saj so nekateri že naši mladi člani in tako lahko svojim vrstnikom pokažejo, kaj že znajo. Še naprej se bomo trudili in na naše mlade prenašali naše znanje in izkušnje.

Nekaj utrinkov z letošnjega obiska vam predstavljamo na spodnjih slikah.

OŠ Kompole 2016

• Regijski posvet članic
    Regijski posvet članic Celjske in Savinjsko Šaleške regije bo 15. februarja 2020, v Kulturnem domu Štore. Vabilo:http://www.gasilec.net/uploads/datoteke/celjska%20in%20savinjskosaleska%202020.pdf
  • Posvet predsednikov in poveljnikov društev
    Posvet predsednikov in poveljnikov PGD GZ Celje bo v ponedeljek, 27. januarja 2020, ob 18.00 v prostorih PGD Ostrožno.
  • Posvet mentorjev mladine
    Posvet mentorjev mladine, ki ga organizira Komisija za mladino, bo v petek, 24. januarja 2020, v Gostišču Medved v Škofji vasi. Rok za poimensko prijavo udeležencev in nakazilo soudeležbe je sreda, 22. 1. 2020, do 12.00. Več v priloženem vabilu.
  • Seja Komisije za članice
    Obveščamo vas, da bo seja Komisije za članice v četrtek, 16. januarja 2020, ob 19.00 v prostorih GZ Celje.
  • Razpis za kviz gasilske mladine GZ Celje
    Objavljamo Razpis za kviz gasilske mladine, ki bo v soboto, 7. marca 2020 ter Pravila in točkovanje za izvedbo kviza. Ura in točen kraj bosta sporočena naknadno. Prijave na tekmovanje se bodo zbirale preko aplikacije Vulkan najkasneje do 2. marca 2020, do 12.00. O datumu odprtja prijav v Vulkanu bodo društva obveščena naknadno.