Predstavitev gasilcev učencem OŠ Kompole

Na mladih svet stoji. Tega se zavedamo tudi v našem društvu, zato veliko vlagamo tudi v našo mladino. Veliko vlogo pri tem imajo naši mentorji.

Vsako leto se predstavimo tudi otrokom, ki obiskujejo vrtec in prve tri razrede OŠ Kompole. Otroci so veseli, saj nekateri prvič stopijo v stik za gasilci in opremo, malce starejši pa so ponosni, saj so nekateri že naši mladi člani in tako lahko svojim vrstnikom pokažejo, kaj že znajo. Še naprej se bomo trudili in na naše mlade prenašali naše znanje in izkušnje.

Nekaj utrinkov z letošnjega obiska vam predstavljamo na spodnjih slikah.

OŠ Kompole 2016

• Tečaj za višjega gasilca
    Med 10. 9. in 26. 11. 2017, se bo izvedel tečaj za višjega gasilca. Vsako društvo lahko na tečaj prijavi 2 kandidata. Rok za prijavo v Vulkanu je 20. 8. 2017. Urnik bo na PGD poslan po 1. 9. 2017.Več je navedeno v priloženem obvestilu.
  • Rezultati tekmovanja
    V priponkah so objavljeni rezultati tekmovanja GZ Celje, ki je potekalo 10. in 11. junija 2017, v Cinkarni Celje.Prve tri enote iz vsake kategorije se bodo udeležile regijskega tekmovanja, ki bo oktobra 2017.
  • Tekmovanje GZ Celje
    Tekmovanje GZ Celje bo potekalo v Cinkarni Celje (vhod nasproti MOL-a), 10. in 11. 6. 2017. V priponki sta objavljeni časovnica ter tekmovalni odbor in sodniki. Oba dokumenta sta bila po e-pošti poslana na vsa PGD GZ Celje.
  • Izlet mladine
    Izlet gasilske mladine GZ Celje bo v soboto, 17. junija 2017, v Velenje. Razpis, soglasje za starše oz. skrbnike in prijavnica so bili poslani po e-pošti na vsa PGD.Rok za prijavo na izlet je 9. junij 2017, do 12.00.
  • Seja Upravnega odbora
    19. seja Upravnega odbora GZ Celje bo v torek, 30. maja 2017, ob 19.00 v učilnici PGE Celje.Vabilo na sejo in gradivo je bilo članom UO poslano po e-pošti.