Predstava za otroke in obisk Božička

V nedeljo, 17.12.2017, smo za naše najmlajše pripravili predstavo Snežak, ki so jo za vse otroke izvedli naši najmlajši gasilci. Po končani predstavi je otroke obiskal Božiček in obdaril prisotne otroke.

Otroci so bili veseli, ker smo jim pričarali predpraznično vzdušje.

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /data/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

• Operativne delavnice za članice
    Skladno s programom dela se bodo v nedeljo, 10. novembra 2019, ob 9.00 pri gasilskem domu v Škofji vasi izvedle operativne delavnice za članice. Udeležba na delavnicah je v gasilski zaščitni opremi. Društva morajo sporočiti število udeleženk na GZ Celje najkasneje do petka, 8. 11. 2019, do 8.00.
  • Rezultati - regijska tekmovanja, popravek in opravičilo
    V priponkah so objavljeni rezultati z regijskih gasilskih tekmovanj mladine, članov in starejših gasilcev ter popravek za kategorijo članov A in opravičilo.
  • Regijsko tekmovanje
    V priponkah sta objavljena časovni razpored nastopa tekmovalnih enot in navodila tekmovalnim enotam, ki nastopajo na regijskih tekmovanjih 19. in 20. 10. 2019, v Slovenskih Konjicah.
  • Vabilo - seja Komisije za članice
    Seja Komisije za članice bo v torek, 8. oktobra 2019, ob 18. uri v prostorih GZ Celje. Na sejo so poleg članic komisije vabljene tudi predstavnice članic vseh PGD GZ Celje.
  • Mesec požarne varnosti
    V priponki je objavljeno obvestilo glede aktivnosti v mesecu varstva pred požari. Letošnja tematika je namenjena požarni varnosti v večstanovanjskih objektih. Povezava do informacij in letakov na spletni strani GZ Slovenije http://www.gasilec.net/oktober-mesec-pozarne-varnosti/4 Obvestilo je bilo skupoaj z obrazcem (poročilom) poslano vsem PGD GZ Celje. Rok za oddajo poročila je najkasneje do 16. 11. 2019.