Predstava za otroke in obisk Božička

V nedeljo, 17.12.2017, smo za naše najmlajše pripravili predstavo Snežak, ki so jo za vse otroke izvedli naši najmlajši gasilci. Po končani predstavi je otroke obiskal Božiček in obdaril prisotne otroke.

Otroci so bili veseli, ker smo jim pričarali predpraznično vzdušje.

• Tečaj Varno delo z motorno žago - navodila
    V priponki so objavljena navodila za tečajnike, ki se bodo udeležili tečaja Varno delo z motorno žago 22. in 23. 11. 2018. Navodila so bila poslana po e-pošti na vsa PGD.
  • Seja Poveljstva GZ Celje
    4. seja Poveljstva GZ Celje je zaradi objektivnih razlogov iz srede, 21. novembra 2018, prestavljena na torek, 20. novembra 2018, ob 18.00 v prostorih PGD Celje-Gaberje. Vabilo na sejo je bilo vabljenim poslano po e-pošti.
  • Kviz gasilske mladine
    Kviz gasilske mladine GZ Celje bo v soboto, 9 marca 2019, ob 9.00, kraj bo znan naknadno.Prijave bodo potekale preko aplikacije Vulkan, o odprtju tekmovanja boste obveščeni naknadno.Prijave bodo v Vulkanu odprte do ponedeljka, 4. marca 2019, do 12.00.
  • Srečanje veteranov in veterank
    Srečanje veteranov in veterank PGD GZ Celje bo v soboto, 24. novembra 2018, ob 16.30 v prostorih PGD Ostrožno.Društva pošljejo poimenske prijave udeležencev na GZ Celje najkasneje do 15. 11. 2018, do 12.00.
  • Seja Komisije za članice
    3. seja Komisije za članice GZ Celje bo v četrtek, 25. oktobra 2018, ob 19.00 v prostorih GZ Celje. Na sejo so vabljene tudi predstavnice članic PGD.Vabilo je bilo poslano po e-pošti članicam in vsem PGD GZ Celje.